Оцінка майна в Україні: тенденції та сучасні реалії

Оцінка майна в Україні: тенденції та сучасні реалії

Складна політико-економічна ситуація негативно вплинула на усі сфери життєдіяльності. Політики, які не можуть домовитися, скасування законів, прийняття нових положень, а згодом і їх змінення лише заплутують людей.

Тож як діяти у тій чи іншій ситуації, не знаючи усіх законів? От, наприклад, як продати майно? Змінюється система оцінки, оплата та виконавці, однак віддати даром свою квартиру чи авто, ніхто не хоче. Тож у таких важливих питаннях слід звертатися лише до професіоналів, які дадуть вичерпні відповіді на поставлені запитання, допоможуть зібрати необхідні документи та правильно їх оформити.

В Україні професіоналом своєї справи є Центр експертної оцінки. Компанія займається оцінкою квартир, будинків, комерційної нерухомості, магазинів, земельних ділянок, спадщини, техніки та обладнання, транспортних засобів, майнових збитків... Висококваліфіковані спеціалісти завжди слідкують за останніми новинами, тож допоможуть вирішити усі питання.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЦЕНТР НЕЗАЛЕЖНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ТА КОНСАЛТИНГУ: оцінка землі, автомобілів, нерухомості
(основний офіс)

21030, м. Вінниця, вул. Стахурського, буд. 66, кв. 67
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги