Оцінка автомобіля після ДТП: інструкція для новачків + вибір оцінної компанії

Після дорожньо-транспортної пригоди водії-початківці почуваються дуже розгубленими і не знають що вдіяти. Тому, ми створили для вас спеціальну інструкцію, яка допоможе краще зорієнтуватись. Вам потрібно звернутися в центр консалтингу або компанію, що займається оцінкою. Це допоможе не переплатити і запобігти обману з боку страховиків, об'єктивно оцінити вартість ремонту або продажу автомобіля. Інформацію про це можна знайти в інших наших статтях. 

Отже, ваш порядок дій. 

1. Виберіть оціночну компанію та обов'язково укладіть з нею офіційний договір. Підійдіть обдумано до вибору. Краще звернути увагу на фахівців з досвідом на ринку та хорошим стажем роботи. Пошукайте про них інформацію в Інтернеті (відгуки), поцікавтесь у знайомих, перевірте сертифікати якості, особисто відвідайте офіс (найкращий спосіб). Уважно ознайомтесь з умовами договору. 

2. Правильно оплачуйте послугу. Якщо ви юридична особа чи приватний підприємець, то вам дадуть рахунок для безготівкової оплати. Фізична особа має право оплатити в офісі готівкою і отримати квитанцію або в банку з комісією від 1 %. 

3. Визначте дату і місце проведення експертизи. Це відбувається за домовленістю між експертом і вами. Найчастіше місцем вибирають автосервіс тому, що там є всі необхідні інструменти та умови для проведення такого складного процесу як незалежна експериза після ДТП

4. Повідомте усіх учасників дорожньо-транспортної пригоди та вашу страхову компанію  про проведеня даної експертизи якщо: знайдено приховані дефекти, страховики виплатили меншу суму, ніж потрібно було, винуватець аварії зник з місця пригоди. Не забувайте! Вам не можуть відмовити у відшкодуванні, навіть якщо винуватець не знав про проведення оцінки. 

5. Чекайте. В оціночних компаніях розрахунки проводять через спеціальні програми, куди вносять ваші дані, стан автомобіля, комплектацію та інше. Далі розраховують вартість ремонтних робіт. 

6. Отримайте звіт про виконані роботи, тобто думку експерта. Там мають повністю розкрити причини виникненя, технологію і обсяг ремонтних робіт та інші важливі деталі. 

Як вибрати оціночну компанію? Уважно вивчіть сайт, зверніть увагу на рейтинги, перевірте чи не співпрацює оцінювач з страховиками, важливий фактор - досвід. 

Центр незалежної оцінки та консалтингу пропонує такі послуги як незалежна оцінка авто, оцінка квартири, будинку та приватної власності, ринкова оцінка нерухомості  та ніші. Наші спеціалісти займаються цим майже десять років, тому просто довіртесь нам.

Ми чекаємо ваших дзвінків та замовлень!