Незалежна експертиза після ДТП

Після ДТП її учасникам-водіям доведеться пройти непростий процес - автотоварознавчу ескпертизу. Це роблять для визначення вартості завданих матеріальних збитків, для визначення ринкової вартості автомобіля після дорожньо-транспортної пригоди, визначення вартості відновлення та стартової ціни на аукціоні чи за конкурсом. 

Ініціатором проведення оцінки виступає страхова компанія, яка  буде здійснювати порядок виплачування коштів компенсації за матеріальний збиток. 

Щоб детальніше розібратися, що робити водію після ДТП і  як провести автоекспертизу, потрібно зрозуміти значення деяких термінів.

Незалежна експертиза - це дослідження та оцінка пошкодженого транспорту сторонніми компаніями (оціночними), з об'єктивним визначенням реального збитку. 

Вам точно потрібно зробити експертизу, якщо:

1) маєте підозру, що страховики не помітили приховані дефекти;

2) ви хочете перевірити чи правильно нараховані виплати з відшкодування шкоди;

3) хочете знати точну суму відновлювального ремонту;

4) є потреба додати позов у суд.

Вартість буде залежити від:

- ступеня пошкодження автівки. Чим більше пошкоджень, тим вища вартість оцінки. Експерт повинен не лише оглянути поверхнево автомобіль, але й зробити додаткові фотографії, вимірювання, розрахунки. Вартість пропорційна роботі;

- виду експертизи. Кожен вид проводиться особливими методами, деякі потребують використання спеціального обладнання, складних розрахунків. Прості види проводяться лише описово;

- терміну виконання. Майже завжди за термінове виконання роботи вимагають додаткову плату. Кожна оціночна компанія встановлює розмір надбавки (від 10 % до 15 % від загальної вартості всіх замовлених клієнтом послуг).

Існує декілька видів автоекспертизи.

Автотехнічна допомагає з'ясувати обставини дорожньо-транспортної пригоди, виявляє фактори, що вплинули на це. Експерти оцінюють діяльність чи бездіяльність водіїв (експерементальне дослідження). Трасологічна призначена дослідити сліди на автомобілях та визначити траєкторію руху, механізм ДТП. Автотоварознавча створена для оцінки збитків, вартості відновлення автомобіля та його ринкової вартості після ДТП. Комплексна експертиза поєднує всі вище перераховані види. Узагальнює всі події в цілому. Також при потребі проводять судову медичну експертизу. 

Центр експертної оцінки та консалтингу пропонує такі послуги як оцінка збитку після ДТП, оцінка землі, квартир, будинків та іншого. Детальний перелік послуг шукайте на нашом сайті. Кваліфіковані спеціалісти працюють у цій галузі вже понад десять років, тому ви завжди можете на нас покластись.

Чекаємо дзвінків!