Етапи оцінки квартири та необхідні документи

Найчастіше оцінка квартир потрібна в таких випадках: укладання угоди з купівлі або продажу, дарування майна, після смерті власника проводиться перереєстрація права власності, розділ майна при розгляді судових справ, розлученні, кредитування (передача квартири під заставу) та інші. 

Перед тим, як ви збираєтесь звернутись до фахівця, оціночна компанія попросить пред'явити певні документи. Тому варто спочатку впевніться в їх наявності. 

Які саме документи необхідні для  оцінки квартири? 

- правовстановлюючі документи, тобто ті, які свідчать про належність квартири господарю. Наприклад, договір про купівлю, продаж, отримання в спадщину, рішення суду, тощо;

- технічний паспорт БТІ (бюро технічної інвентаризації);

- паспорт власника або співвласника квартири. Якщо він помер, то обов'язково надається свідоцтво про смерть. Документ, що якимось чином пов'язує померлого та спадкоємця (свідоцтво про шлюб, народження, рішення суду) і паспорт спадкоємця;

- додатковий перелік документів уточніть у фахівця, що цим займається (при необхідності).

Як визначають вартість квартири? 

Слід звернути увагу, що під оцінкою квартири ідеться про визначення ринкової вартості. Експерт оцінює квартиру і її ціна буде такою як на квартири:

- у вашому районі;

- з такою кількістю кімнат;

- у будинку такого ж проекту.

І ще вплинуть такі фактори як поверх (перший або останній), загальний стан (проведені ремонтні роботи, оздоблення приміщення) і, звичайно, можливий торг. 

Наш Центр незалежної експертної оцінки та консалтингу пропонує оцінку нерухомості (квартири, будинки, котеджі, комерційна нерухомість, земельні ділянки), для нотаріуса (договір про продаж або купівлю майна), оцінка для спадщини, оцінка техніки та обладнання, транспотних засобів, автомобілів після ДТП, рухомого майна, цілісного майнового комплексу, матеріального збитку та іншого (інтелектуальна власність, авторське право, програмне забезпечення і т.д). Всі послуги можна знайти на нашому сайті. 

Ми - компанія, якій можна довіритись, працюємо в цій сфері десять років, вчасно виконуємо роботи, оцінка абсолютно об'єктивна та якісна. Основний офіс знаходиться у місті Вінниця, але за домовленістю можна провести онлайн-оцінку. 

Також пропонуємо послугу догляду за будинком у вашу відстутність. Проводимо внутрішній і зовнішній контроль приміщення. Можлива трансляція через Скайп.

Телефонуйте нам!