Коли ж потрібно робити оцінку майна

Іноді нам потрібно купити, продати, подарувати нерухомість, будинки, квартири або земельні ділянки. З такою процедурою ми стикаємось далеко не щодня, тому поставитись до цього варто дуже серйозно, особливо до юридичного боку питання. Оскільки, звичайна людина не може в цьому розібратись, є спеціальна послуга - оцінка нерухомості. Також її необхідно замовити для визначення реальної ринкової вартості майна. Спеціально підготовані незалежні експерти враховують багато факторів, що впливають на ціну. Серед них розташування, перспективність району, рік зведення будівлі, площа, кількість поверхів, кімнат, загальний стан будинку. Вони точно можуть розрахувати чи є шанс продати дану нерухомість у найближчому майбутньому, це принесе клієнту дохід або великі збитки. 

Під час вибору фахівців, що будуть проводити незалежну оцінку,  потрібно зважати на їх досвід у цій сфері, перевірити всі документи. Якщо натрапите на невідомі, приватні або несертифіковані фірми, які тільки почали працювати, то оцінка може бути суб'єктивною і не визнаною під час продажу або розгляді судових справ. Дуже популярною є ситуація, коли потрібно провести оцінку для отримання кредиту під заставу нерухомості. Якщо ваша застава - це квартира, то замовлення такої послуги необхідне. Щоб не було проблем та зайвої тяганини з експертною оцінкою в БТІ, судах, банку теж варто зважати на досвід обраної компанії. 

Щоб узагальнити інформацію, ми наводимо вам приклад найпоширеніших випадків звернення до оціночних компанії: 

1) купівля або продаж земельної ділянки, квартири, будинку;

2) визначення загальної вартості збитків нанесених квартирі, будинку, автомобілю під час ДТП і тд. 

3) якщо страхуєте майно;

4) поставка об'єктів нерухомості на баланс підприємства;

5) кредит під заставу;

6) оформлення спадщини;

7) якщо потрібна оцінка для нотаріуса.

Сьогодні в Україні працює багато сертифікованих фірм, що мають досвід роботи. Часто вони беруть за свої послуги величезні кошти. Тому, можете звернутись до нас. Центр незалежної оцінки та консатингу - оціночна компанія, яка пропонує всі послуги пов'язані з незалежною оцінкою. Наші спеціалісти працюють у цій сфері понад десять років. Послуги надаємо якісні, але за досить демократичними цінами. Виконуємо все шкидко: оцінка майна може зайняти навіть двадцять чотири години. Всі деталі уточнюйте по телефону. Основний офіс знаходиться у Вінниці, але можлива робота по всій території України. 

Ми чекаємо ваших дзвінків!